
Atmans Coffee
Lusitania (Geisha Thermal Shock), Colombia
Lusitania (Geisha Thermal Shock), Colombia is a Colombia, Washed Thermal Shock, Geisha coffee from Atmans Coffee.
In stock 30+ days
Available Sizes▾
- 100g — $15.93 ($15.93/100g)
- 250g — $30.72 ($12.29/100g)
- 500g — $59.17 ($11.83/100g)

Lusitania (Geisha Thermal Shock), Colombia
Lusitania (Geisha Thermal Shock), Colombia is a Colombia, Washed Thermal Shock, Geisha coffee from Atmans Coffee.
In stock 30+ days
Available Sizes
- 100g — $15.93 ($15.93/100g)
- 250g — $30.72 ($12.29/100g)
- 500g — $59.17 ($11.83/100g)
Similar coffees to this Colombia Washed Thermal Shock Geisha

Luna Bermudez - Thermal Shock Geisha
Colombia, Cauca, Colombia Double Anaerobic + Thermal Shock Washed Geisha
September
$36.00

Colombia Las Brisas Gesha
Colombia Washed Gesha
Imbibe Coffee Roasters
$33.85

Colombia Yeni Anacona Gesha Washed WX
Colombia Washed Geisha
Coffea Circulor
$17.07

Brayan Smith
Colombia Washed Geisha
CoolBeans
$39.00
Description
Bergamota, limoncillo, jazmín
More from Atmans Coffee

Negele Gorbitu, Ethiopia
$23.89

Kiamutuira, Kenya
$20.48

Paraiso 92 (Pink Bourbon), Colombia
$14.79

La Macarena (Yellow Typica), Colombia
$14.79

Montesol (Marsellesa), Nicaragua
$15.93

Montesol (Catuai), Nicaragua
$15.93