
Coffea Circulor
Colombia Yeni Anacona Gesha Washed WX
Colombia Yeni Anacona Gesha Washed WX is a Colombia, Washed, Geisha coffee from Coffea Circulor.
In stock since:
Available Sizes▾
- 100g — $17.07 ($17.07/100g)
- 250g — $36.41 ($14.56/100g)
- 1000g — $116.06 ($11.61/100g)

Colombia Yeni Anacona Gesha Washed WX
Colombia Yeni Anacona Gesha Washed WX is a Colombia, Washed, Geisha coffee from Coffea Circulor.
In stock since:
Available Sizes
- 100g — $17.07 ($17.07/100g)
- 250g — $36.41 ($14.56/100g)
- 1000g — $116.06 ($11.61/100g)
Similar coffees to this Colombia Washed Geisha

Colombia Las Brisas Gesha
Colombia Washed Gesha
Imbibe Coffee Roasters
$33.85

Coffee Finca Santa Maria - Geisha Washed
Colombia - Narino, Buesaco / Finca Santa Maria Washed Geisha
Terres de Café
$29.47

Emiliano Golondrino - Gesha - Washed - Colombia 250g
Colombia Washed Geisha
Norma Supply Co.
$33.00
Description
Colombia Yeni Anacona Gesha Washed WX
More from Coffea Circulor

COSTA RICA Volcan Natural NX
$20.48

ETHIOPIA Alo Bembe Natural NX
$28.44

YEMEN Waya Carbonic Maceration CMX
$13.65

ECUADOR Finca Soledad Pepe Synergy Geisha Washed WX
$17.07

PANAMA Savage Coffees Iridescence Geisha Carbonic Macerated Washed
$13.65

Nicaragua Peralta Washed WX (Espresso)
$17.07