
Bean & Bean Coffee Roasters
Seasonal Decaf
Seasonal Decaf is a specialty coffee from Bean & Bean Coffee Roasters.
In stock 30+ days
Available Sizes▾
- 309g — $22.00 ($7.12/100g)
- 2267g — $140.00 ($6.18/100g)

Seasonal Decaf
Seasonal Decaf is a specialty coffee from Bean & Bean Coffee Roasters.
In stock 30+ days
Available Sizes
- 309g — $22.00 ($7.12/100g)
- 2267g — $140.00 ($6.18/100g)
Similar coffees across all roasters

Decaf
Metric Coffee
$27.00

Sugarcane Decaf
Colombia
Chromatic Coffee
$28.99

Decaf Blend
Various Sugarcane EA Decaf
Goodboybob
$21.00

Rosso - Off Hours / Decaf Coffee
Brazil Swiss Water Decaf Mixed Heirlooms
Speciality Coffee CA
$17.00

Popayán Decaf
Colombia Ethyl Acetate Decaffeination Castillo, Catura
Keen Coffee
$15.93

Off Hours
Unknown, Brazil Swiss Water Decaf Regional Blend
Eight Ounce Coffee
$20.99
Description
Roast Level: Medium We taste: Orange, milk chocolate, brown sugar Enjoy all the flavor of coffee without the caffeine. This smooth, sweet, and chocolatey decaf is crafted from rotating seasonal lots from South America, offering fresh character throughout the year. Carefully selected for balance and depth, each harvest contributes to a rich, satisfying cup that might even make you forget it’s decaf.
About Bean & Bean Coffee Roasters
- Location
- New York, United States
- Region
- North America
More from Bean & Bean Coffee Roasters

Pepe Ecuador Soledad Sidra Washed
$35.00

Ethiopia Sidamo
$23.00

Sítio da Torre Red Obata Washed
$22.00

Ethiopia Guji Yabitu Koba Washed
$25.00

Panama Finca Lerida Catuai Honey
$27.00
![Minas Gerais Yellow Catucai [Score: 92.3]](https://cdn.shopify.com/s/files/1/0052/2420/2309/files/MINASGERAISYELLOWCATUCAI10.9.png?v=1783510827)
Minas Gerais Yellow Catucai [Score: 92.3]
$28.00






