
Blanchard's Coffee
$16.33340gIn Stock
Beartrap Espresso
Beartrap Espresso is a specialty coffee from Blanchard's Coffee.
In stock 30+ days
Available Sizes▾
- 340g — $16.33 ($4.80/100g)
- 1133g — $50.55 ($4.46/100g)
- 2267g — $80.15 ($3.54/100g)

Beartrap Espresso
Beartrap Espresso is a specialty coffee from Blanchard's Coffee.
$16.33340g$4.80/100gIn Stock
In stock 30+ days
Available Sizes
- 340g — $16.33 ($4.80/100g)
- 1133g — $50.55 ($4.46/100g)
- 2267g — $80.15 ($3.54/100g)
Similar coffees across all roasters

House – Espresso Coffee
Five Elephant
$13.29

Coffee Barista
Blend
Terres de Café
$45.40

BLEND NO 1 - Espresso Blend
Schön Kaffee
$13.54

Coffee Organic Expresso
Washed Blend
Terres de Café
$52.79

SCHÖN DUNKEL - Espresso Blend
Schön Kaffee
$12.06

Blonde Espresso
Iowa Coffee Roasters
$10.00
About Blanchard's Coffee
- Location
- Virginia, United States
- Region
- North America












