
Five Elephant
$13.29100gIn Stock
House – Filter Coffee
House – Filter Coffee is a specialty coffee from Five Elephant.
In stock 30+ days
Available Sizes▾
- 100g — $13.29 ($13.29/100g)
- 250g — $13.29 ($5.31/100g)
- 1000g — $40.96 ($4.10/100g)
- 3000g — $122.88 ($4.10/100g)

House – Filter Coffee
House – Filter Coffee is a specialty coffee from Five Elephant.
$13.29100g$13.29/100gIn Stock
In stock 30+ days
Available Sizes
- 100g — $13.29 ($13.29/100g)
- 250g — $13.29 ($5.31/100g)
- 1000g — $40.96 ($4.10/100g)
- 3000g — $122.88 ($4.10/100g)
Similar coffees across all roasters

Blanchard’s Blend
Blanchard's Coffee
$15.23

Rosedale Espresso
Blanchard's Coffee
$16.33

Your House Blend (5lb)
Yaggy Road Roasting Co
$67.50

Beartrap Espresso
Blanchard's Coffee
$16.33

Coffee Barista
Blend
Terres de Café
$45.40

Hayride*
Roseline Coffee
$0.00
More from Five Elephant

COLOMBIA La Virginia – Espresso
$7.85

COLOMBIA El Mesón – Filter
$25.52

Kenya Gatura – Filter
$7.85

COLOMBIA La Palma – Espresso
$11.01

ETHIOPIA Kello Lalesa – Filter
$21.80

KENYA Thunguri AA – Filter
$20.21


