
Blanchard's Coffee
Don Senel Geisha
Don Senel Geisha is a Brunca, Costa Rica, Natural, Gesiha coffee from Blanchard's Coffee.
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Brunca, Costa Rica
- Process
- Natural
- Variety
- Gesiha
- Producer
- Senel Campos and Allan Campos
Available Sizes▾
- 340g — $25.11 ($7.39/100g)
- 1133g — $75.38 ($6.65/100g)
- 2267g — $150.75 ($6.65/100g)

Don Senel Geisha
Don Senel Geisha is a Brunca, Costa Rica, Natural, Gesiha coffee from Blanchard's Coffee.
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Brunca, Costa Rica
- Process
- Natural
- Variety
- Gesiha
- Producer
- Senel Campos and Allan Campos
Available Sizes
- 340g — $25.11 ($7.39/100g)
- 1133g — $75.38 ($6.65/100g)
- 2267g — $150.75 ($6.65/100g)
Similar coffees to this Brunca, Costa Rica Natural Gesiha

Dark Queen Lot#6 - Costa Rica - Natural Geisha
Costa Rica Natural Geisha
Sorellina Coffee
$22.00

Costa Rica - Hacienda Copey Don KS Geisha lot 131
San Jose, Tarrazu District Natural Anaerobic Geisha
Archers Coffee
$73.52

Alejo Castro - Volcan Azul Estate - Geisha Anaerobic Natural - Légendes
Costa Rica - Volcan Poas / Finca Volcan Azul Nature Anaérobique Geisha
Terres de Café
$34.02

Costa Rica Don Eli
Costa Rica - Tarrazu Honey Reposado Geisha
Leaves Coffee Roasters
$0.25

Don Eli Miramar (Geisha) Tarrazú Costa Rica
Montero Family, Costa Rica Honey Geisha
Hai Coffee Roaster
$17.58
About Blanchard's Coffee
- Location
- Virginia, United States
- Region
- North America





