BeanHoard
Want to help support this project? Ko-Fi tips are welcome!
Mullugeta Muntasha
USA|Blanchard's Coffee

Blanchard's Coffee

$22.08340gIn Stock

Mullugeta Muntasha

Mullugeta Muntasha is a Sidama, Ethiopia, Natural, Landrace coffee from Blanchard's Coffee.

In stock since:

Buy from Blanchard's Coffee

Details

Origin
Sidama, Ethiopia
Process
Natural
Variety
Landrace
Producer
Various
Available Sizes▾
  • 340g — $22.08 ($6.49/100g)
  • 1133g — $65.25 ($5.76/100g)
  • 2267g — $130.50 ($5.76/100g)

About Blanchard's Coffee

Location
Virginia, United States
Region
North America
Visit Blanchard's Coffee →