
Sorellina Coffee
Dark Queen Lot#6 - Costa Rica - Natural Geisha
Dark Queen Lot#6 - Costa Rica - Natural Geisha is a Costa Rica, Natural, Geisha coffee from Sorellina Coffee.
In stock since:
Details
- Origin
- Costa Rica
- Process
- Natural
- Variety
- Geisha
Available Sizes▾
- 100g — $22.00 ($22.00/100g)
- 227g — $49.00 ($21.59/100g)
- 453g — $94.00 ($20.75/100g)

Dark Queen Lot#6 - Costa Rica - Natural Geisha
Dark Queen Lot#6 - Costa Rica - Natural Geisha is a Costa Rica, Natural, Geisha coffee from Sorellina Coffee.
In stock since:
Details
- Origin
- Costa Rica
- Process
- Natural
- Variety
- Geisha
Available Sizes
- 100g — $22.00 ($22.00/100g)
- 227g — $49.00 ($21.59/100g)
- 453g — $94.00 ($20.75/100g)
Similar coffees to this Costa Rica Natural Geisha

Don Senel Geisha
Brunca, Costa Rica Natural Gesiha
Blanchard's Coffee
$25.11

Costa Rica - Hacienda Copey Don KS Geisha lot 131
San Jose, Tarrazu District Natural Anaerobic Geisha
Archers Coffee
$73.52

Panama Janson Geisha Natural 26-112
Panama Natural Geisha
Aery Coffee
$35.00

Panama Janson Geisha Natural 26-63
Panama Natural Geisha
Aery Coffee
$30.00

Panama Altieri Alessa Geisha DFM Natural
Panama Natural Geisha
Aery Coffee
$35.00

HONDURAS Chungo Geisha Natural NX
Honduras Natural Geisha
Coffea Circulor
$19.34
More from Sorellina Coffee

Buena Vista - Colombia - Caturra - Washed
$14.00

Hacienda La Esmeralda Buenos Aires Lot 6NB - Geisha Natural - PANAMA
$58.00

Willian Cano Navas - Guatemala - Pache - Washed
$43.00

Symbiosis Finca Irma - Panama - Natural Geisha
$18.00

Sorellina Instant - I left my wallet in El Paraiso
$6.00

Ndiani Nyeri - Kenya - Natural
$14.00
