
Bonanza Coffee
AB Kithungururu
AB Kithungururu is a Kenya, Washed, SL28, SL34 & Ruiru 11 coffee from Bonanza Coffee.
In stock since:
Available Sizes▾
- 250g — $21.50 ($8.60/100g)
- 1000g — $73.39 ($7.34/100g)

AB Kithungururu
AB Kithungururu is a Kenya, Washed, SL28, SL34 & Ruiru 11 coffee from Bonanza Coffee.
In stock since:
Available Sizes
- 250g — $21.50 ($8.60/100g)
- 1000g — $73.39 ($7.34/100g)
Similar coffees to this Kenya Washed SL28, SL34 & Ruiru 11

Gicherori
Embu Washed SL28, SL34
Obadiah Coffee Roasters
$24.67

Kenya - Kirinyaga AA
Kirinyaga, Kenya Washed SL28, SL34, Batian, Ruiru 11
SK Coffee
$26.00

Kamathura
Kenya, Embu, Nyeri Washed SL-28, SL-34, BATIAN, RIURI LL
Ex Animo Coffee
$18.35

Kenya, Kiangoi AA, Kirinyaga
Embu, Kirinyaga County Washed Ruiru 11, SL 28, SL 34
Sightglass Coffee
$28.50

Kenya | Kivanga AA
Kenya Washed SL-28 & SL-34
ILSE
$27.00

Kenya / AA Gatubu
Kenya Washed Batian, Ruiru 11, SL28
NewGround Coffee
$19.23
Description
producer: Kithungururu Farmers region: Embu County varietal: SL28, SL34 & Ruiru 11 process: Washed






