
Obadiah Coffee Roasters
$24.64250gIn Stock
Gicherori
Gicherori is a Embu, Washed, SL28, SL34 coffee from Obadiah Coffee Roasters.
In stock since:
Available Sizes▾
- 250g — $24.68 ($9.87/100g)
- 500g — $41.92 ($8.38/100g)
- 1000g — $78.43 ($7.84/100g)

Gicherori
Gicherori is a Embu, Washed, SL28, SL34 coffee from Obadiah Coffee Roasters.
$24.64250g$9.87/100gIn Stock
In stock since:
Available Sizes
- 250g — $24.68 ($9.87/100g)
- 500g — $41.92 ($8.38/100g)
- 1000g — $78.43 ($7.84/100g)
Description
Production Data Produced by Local Smallholders Region - Embu Grown at 1700 masl Varietal - SL28, SL34 Harvest - January 2026 Process - Washed
About Obadiah Coffee Roasters
- Location
- Scotland, United Kingdom
- Region
- Europe





