
Hai Coffee Roaster
Chocolate Milkshake
Chocolate Milkshake is a Paksong, Bolaven, Laos, Washed, SJ133 coffee from Hai Coffee Roaster.
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Paksong, Bolaven, Laos
- Process
- Washed
- Variety
- SJ133
Available Sizes▾
- 100g — $5.96 ($5.96/100g)
- 200g — $8.94 ($4.47/100g)
- 500g — $17.87 ($3.57/100g)
- 1000g — $35.75 ($3.57/100g)

Chocolate Milkshake
Chocolate Milkshake is a Paksong, Bolaven, Laos, Washed, SJ133 coffee from Hai Coffee Roaster.
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Paksong, Bolaven, Laos
- Process
- Washed
- Variety
- SJ133
Available Sizes
- 100g — $5.96 ($5.96/100g)
- 200g — $8.94 ($4.47/100g)
- 500g — $17.87 ($3.57/100g)
- 1000g — $35.75 ($3.57/100g)
Similar coffees across all roasters

Warmth Filter Blend
Central America, South America Washed Blend
Monogram Coffee
$12.71

Chocolate Wafer
Mexico/Colombia Washed/Thermal Shock Blend
Stoa Coffee
$16.94

Warmth Espresso Blend
Central America, South America Washed Blend
Monogram Coffee
$12.71

Doppelganger Espresso
Santa Barbara, Honduras Washed Multiple Varieties
Eight Ounce Coffee
$16.99

Ondo Choco - 1 kg
Washed Field Blend
Ondo Coffee
$60.00

Ondo Choco - 250g
Washed Field Blend
Ondo Coffee
$18.00
Description
Chocolate Milkshake Roast Profile: Medium Dark Blend: Paksong, Bolaven, Laos Varietal: SJ133 Process: Washed Taste Reference: Milk Chocolate Malts, Cookies, Vanilla












