BeanHoard
Want to help support this project? Ko-Fi tips are welcome!
Plaifah, Thailand

Hai Coffee Roaster

$9.53100gIn Stock

Plaifah, Thailand

Plaifah, Thailand is a Maneepruek Village, Nan, Thailand, Honey coffee from Hai Coffee Roaster.

In stock 30+ days

Buy from Hai Coffee Roaster
Available Sizes▾
  • 100g — $9.53 ($9.53/100g)
  • 200g — $17.58 ($8.79/100g)
  • 500g — $37.53 ($7.51/100g)
  • 1000g — $68.51 ($6.85/100g)

Description

Plaifah Origin: Maneepruek Village, Nan, Thailand Process: Honey Taste Reference: Lime Jam White tea Wild honey

About Hai Coffee Roaster

Location
Thailand
Region
Asia/Pacific
Currency
THB
Visit Hai Coffee Roaster →