
ILSE
$26.00250gIn Stock
Colombia | Reinaldo Chilito
Colombia | Reinaldo Chilito is a Colombia, Washed, Pink Bourbon coffee from ILSE.
In stock since:
Details
- Origin
- Colombia
- Process
- Washed
- Variety
- Pink Bourbon
- Producer
- Reinaldo Chilito
Available Sizes▾
- 250g — $26.00 ($10.40/100g)
- 907g — $73.00 ($8.05/100g)
- 2267g — $175.00 ($7.72/100g)

Colombia | Reinaldo Chilito
Colombia | Reinaldo Chilito is a Colombia, Washed, Pink Bourbon coffee from ILSE.
$26.00250g$10.40/100gIn Stock
In stock since:
Details
- Origin
- Colombia
- Process
- Washed
- Variety
- Pink Bourbon
- Producer
- Reinaldo Chilito
Available Sizes
- 250g — $26.00 ($10.40/100g)
- 907g — $73.00 ($8.05/100g)
- 2267g — $175.00 ($7.72/100g)
Similar coffees to this Colombia Washed Pink Bourbon

Strong Match
COLOMBIA Reinaldo Chilito Pink Bourbon Washed WX
Colombia Washed Pink Bourbon
Coffea Circulor
$20.48

Strong Match
Colombia Las Brisas Pink Bourbon Washed
Suaza, Vereda El Cavildo, Huila, Colombia Washed
Red Rooster Coffee
$29.00

Strong Match
Pink Bourbon
Colombia Washed Anaerobic 1 day Pink Bourbon
MAME
$36.07

Strong Match
Rodrigo Hoyos
Huila Washed Pink Bourbon
Dayglow Coffee
$31.00
Description
Origin: Colombia Variety: Pink Bourbon Process: Washed Producer: Reinaldo Chilito





