
ILSE
$15.00250gOut of Stock
Colombia | Silvia Ordonez
Colombia | Silvia Ordonez is a Colombia, Washed, Pink bourbon coffee from ILSE.
Went OOS:
In stock for ~4d 17h
Details
- Origin
- Colombia
- Process
- Washed
- Variety
- Pink bourbon
- Producer
- Silvia Ordonez
Available Sizes▾
- 250g — $15.00 ($6.00/100g)
- 907g — $38.00 ($4.19/100g)
- 2267g — $90.00 ($3.97/100g)

Colombia | Silvia Ordonez
Colombia | Silvia Ordonez is a Colombia, Washed, Pink bourbon coffee from ILSE.
$15.00250g$6.00/100gOut of Stock
Went OOS:
In stock for ~4d 17h
Details
- Origin
- Colombia
- Process
- Washed
- Variety
- Pink bourbon
- Producer
- Silvia Ordonez
Available Sizes
- 250g — $15.00 ($6.00/100g)
- 907g — $38.00 ($4.19/100g)
- 2267g — $90.00 ($3.97/100g)
Similar coffees to this Colombia Washed Pink bourbon

Strong Match
COLOMBIA Reinaldo Chilito Pink Bourbon Washed WX
Colombia Washed Pink Bourbon
Coffea Circulor
$20.48

Strong Match
Colombia Las Brisas Pink Bourbon Washed
Suaza, Vereda El Cavildo, Huila, Colombia Washed
Red Rooster Coffee
$29.00

Strong Match
Pink Bourbon
Colombia Washed Anaerobic 1 day Pink Bourbon
MAME
$36.07
Description
Origin: Colombia Variety: Pink bourbon Process: Washed Producer: Silvia Ordonez





