BeanHoard
Want to help support this project? Ko-Fi tips are welcome!
HOUSE- A Spooky Blend
USA|Mother Tongue Coffee

Mother Tongue Coffee

$24.00283gIn Stock

HOUSE- A Spooky Blend

HOUSE- A Spooky Blend is a Natural coffee from Mother Tongue Coffee.

In stock since:

Buy from Mother Tongue Coffee

Details

Process
Natural
Available Sizes▾
  • 283g — $24.00 ($8.48/100g)
  • 907g — $58.00 ($6.39/100g)
  • 2267g — $116.00 ($5.12/100g)

Description

tastes like Boo Berry & Count Chocula's love child A blend of fruity Natural Ethiopian coffee and a fudgey Washed Mexican coffee.

About Mother Tongue Coffee

Location
California, United States
Region
North America
Visit Mother Tongue Coffee →