
Nomad
$26.17250gIn Stock
Pacamara
Pacamara is a Filter, Washed, Pacamara coffee from Nomad.
In stock 30+ days
Available Sizes▾
- 250g — $26.17 ($10.47/100g)
- 1000g — $104.68 ($10.47/100g)

Pacamara
Pacamara is a Filter, Washed, Pacamara coffee from Nomad.
$26.17250g$10.47/100gIn Stock
In stock 30+ days
Available Sizes
- 250g — $26.17 ($10.47/100g)
- 1000g — $104.68 ($10.47/100g)
Similar coffees to this Filter Washed Pacamara

Warmth Filter Blend
Central America, South America Washed Blend
Monogram Coffee
$12.71

Carlos Cadena Espresso
Mexico Washed Sarchimor
Monogram Coffee
$14.82

El Salvador Oscar Aguilar - Finca La Vegona - Pacamara - Honey Chalate Microlot
El Salvador Honey Pacamara
Iowa Coffee Roasters
$11.50

Warmth Espresso Blend
Central America, South America Washed Blend
Monogram Coffee
$12.71
Description
Specialty coffee with notes of persimmon, honey, and dulce de leche. Hints of chocolate, sponge cake, and nuts, with a creamy body and juicy acidity.





