
Nomad
$26.17250gIn Stock
Bombe Natural
Bombe Natural is a Espresso coffee from Nomad.
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Espresso
Available Sizes▾
- 250g — $26.17 ($10.47/100g)
- 1000g — $104.68 ($10.47/100g)

Bombe Natural
Bombe Natural is a Espresso coffee from Nomad.
$26.17250g$10.47/100gIn Stock
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Espresso
Available Sizes
- 250g — $26.17 ($10.47/100g)
- 1000g — $104.68 ($10.47/100g)
Similar coffees to this Espresso

Strong Match
Sidama Durato Bombe Ethiopian Natural
Bombe, Sidama, Ethiopia
Modcup Coffee
$25.00

Ethiopia Alo Bombe
Ethiopia Natural
Wonderstate Coffee
$27.00

Ethiopia Yirgacheffe Supernatural
Ethiopia Natural
Klatch Coffee
$24.95

Bombe
Sidama Natural 74110 and 74112
Manhattan
$21.05

Bombe
Shantawene, Ethiopia Natural 74110/74112
Eight Ounce Coffee
$28.99
Blueberry Beats
Ethiopia Anaerobic Natural Anearobic Natural
DAK
$28.39
Description
Natural specialty coffee from Ethiopia with notes of blueberries, milk chocolate, and dates. Hints of pomegranate and candied fruit, a creamy body, and a juicy acidity.









