
Nomad
Shakiso Hadeso
Shakiso Hadeso is a Filter coffee from Nomad.
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Filter
Available Sizes▾
- 250g — $26.17 ($10.47/100g)
- 1000g — $104.68 ($10.47/100g)

Shakiso Hadeso
Shakiso Hadeso is a Filter coffee from Nomad.
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Filter
Available Sizes
- 250g — $26.17 ($10.47/100g)
- 1000g — $104.68 ($10.47/100g)
Similar coffees to this Filter

Shoondhisa
Guji Natural Gibirinna 74110, Serto 74112
Manhattan
$15.93

Shoondhisa: Natural
Guji, Ethiopia Natural Gibirinna 74110/Serto 74112
Eight Ounce Coffee
$22.99

Organic Ethiopia Natural Process
Ethiopia Natural
Wonderstate Coffee
$20.00

Shoondhisa: Natural 1kg
Guji, Ethiopia Natural Gibirinna 74110/Serto 74112
Eight Ounce Coffee
$79.99

Shoondhisa: Natural Espresso
Guji, Ethiopia Natural Gibirinna 74110/Serto 74112
Eight Ounce Coffee
$22.99

Gedeb Lalesa Espresso
Ethiopia Natural Ethiopian Landrace
Monogram Coffee
$18.35
Description
A natural coffee from the Guji region whose aroma is reminiscent of freeze-dried roses, candied blueberries, and raspberries.







