
Obadiah Coffee Roasters
Bochesa
Bochesa is a Sidama, Washed, 74110, 74112 coffee from Obadiah Coffee Roasters.
In stock since:
Available Sizes▾
- 250g — $25.36 ($10.14/100g)
- 500g — $43.27 ($8.65/100g)
- 1000g — $86.55 ($8.65/100g)

Bochesa
Bochesa is a Sidama, Washed, 74110, 74112 coffee from Obadiah Coffee Roasters.
In stock since:
Available Sizes
- 250g — $25.36 ($10.14/100g)
- 500g — $43.27 ($8.65/100g)
- 1000g — $86.55 ($8.65/100g)
Similar coffees to this Sidama Washed 74110, 74112

ETHIOPIA Bochesa Washed WX
Ethiopia Washed
Coffea Circulor
$18.20

Natural Ethiopia
Sidama, Ethiopia Natural Process G2 Ethiopian Heirloom
Bold Bean Coffee Roasters
$8.50

Ethiopia - Hamasho Village Asefa Dukamo Station Washed Archers Lot
Hamasho Village, Sidama Bensa Washed 74158
Archers Coffee
$8.99

Ethiopia - Alo Village, Washed Peaberry
Alo Village, Sidama Bensa Washed 74158
Archers Coffee
$32.68

Gesha Village - Illubabor Forest Reserve (Hart)
Ethiopia Washed Illubabor
Poma Coffee
$12.00
Description
Production Data Produced by Local smallholders Region - Sidama Grown at 2000 - 2100 masl Varietal - 74110, 74112 Harvest - February 2026 Process - Washed
About Obadiah Coffee Roasters
- Location
- Scotland, United Kingdom
- Region
- Europe





