
Obadiah Coffee Roasters
$24.64250gIn Stock
Kamuchege
Kamuchege is a Kiambu, Washed, SL28, SL34 coffee from Obadiah Coffee Roasters.
In stock since:
Available Sizes▾
- 250g — $24.68 ($9.87/100g)
- 500g — $40.57 ($8.11/100g)
- 1000g — $78.43 ($7.84/100g)

Kamuchege
Kamuchege is a Kiambu, Washed, SL28, SL34 coffee from Obadiah Coffee Roasters.
$24.64250g$9.87/100gIn Stock
In stock since:
Available Sizes
- 250g — $24.68 ($9.87/100g)
- 500g — $40.57 ($8.11/100g)
- 1000g — $78.43 ($7.84/100g)
Similar coffees to this Kiambu Washed SL28, SL34

Strong Match
Kenya | Kivanga AA
Kenya Washed SL-28 & SL-34
ILSE
$27.00

Strong Match
AB Kithungururu
Kenya Washed SL28, SL34 & Ruiru 11
Bonanza Coffee
$21.50

Strong Match
Kenya Kamuchege Washed
Kenya Washed SL 28, SL 34, Batian, Ruirui 11
Friedhats
$20.48

Strong Match
Kenya, Gitwe Karinga AB, Kiambu, washed, 250g
Kenya, Gitwe Karinga AB, Kiambu Washed Batian, SL34, SL28, Ruiru 11
Supreme Roastworks
$27.87
Description
Production Data Produced by Local Smallholders Region - Kiambu Grown at 1800 masl Varietal - SL28, SL34 Harvest - January 2026 Process - Washed
About Obadiah Coffee Roasters
- Location
- Scotland, United Kingdom
- Region
- Europe





