
Olympia Coffee Roasting
Sweetheart Colombia San Sebastián
Sweetheart Colombia San Sebastián is a Colombia, Natural coffee from Olympia Coffee Roasting.
In stock 30+ days
Available Sizes▾
- 340g — $20.50 ($6.03/100g)
- 907g — $50.50 ($5.57/100g)
- 2267g — $119.00 ($5.25/100g)
- 2267g — $122.30 ($5.39/100g)

Sweetheart Colombia San Sebastián
Sweetheart Colombia San Sebastián is a Colombia, Natural coffee from Olympia Coffee Roasting.
In stock 30+ days
Available Sizes
- 340g — $20.50 ($6.03/100g)
- 907g — $50.50 ($5.57/100g)
- 2267g — $119.00 ($5.25/100g)
- 2267g — $122.30 ($5.39/100g)
Similar coffees to this Colombia Natural

Colombia, Sara & María Tobón
Colombia, Santa Rita, Andes, Antioquia, Colombia Washed Colombia, Castillo, Cenicafe
Methodical Coffee
$33.62

Finca Tamana Variedad Colombia
Colombia, El Pital, Huila Washed Variedad Colombia
Tim Wendelboe
$20.00

DECAF
Active Harvest Regions in Colombia Washed
Devocion Coffee
$25.25

Organic Colombia Agua Blanca
Colombia
Wonderstate Coffee
$20.00

Colombia - Narino
La Union, Narino, Colombia Washed Castillo, Colombia
SK Coffee
$21.00

Finca Tamana Variedad Colombia Espresso
Colombia, El Pital, Huila Washed Variedad Colombia
Tim Wendelboe
$20.00
Description
Flavors of citrus, chocolate, and brown sugar The community of San Sebastian De La Plata is home to an amazing group of coffee farmers—and some of our longest-standing Fair For All sourcing relationships. Every coffee helps to build a higher quality of life for this incredible community.
About Olympia Coffee Roasting
- Location
- Washington, United States
- Region
- North America
More from Olympia Coffee Roasting

Colombia Alexander Vargas Pink Bourbon
$27.75

Ethiopia Banko Gotiti
$24.50

Ethiopia Benti Nenka Natural
$24.00

Burundi Gitwe Micro Lot 3
$26.50

Burundi Mikuba Honey Micro Lot 4
$27.00

Colombia San Sebastián Reserva
$26.00


