One Half Coffee
One Half Coffee is a specialty coffee roaster based in Malaysia. BeanHoard tracks current coffees, new releases, and sold-out listings from One Half Coffee.
- Top origins
- Panama, Ecuador, Bolivia
- Common processes
- washed, natural, anaerobic natural
- New in last 30 days
- 28 (20.7/mo avg)
- Newest arrival
- 2026-09-28
- Latest restock
- 2026-09-28
3 coffees in stock (181 total) — page 1 of 1
Coffees sold by other shops, not just roaster-direct
Updated

$18.37 · 200g · $9.18/100g

$23.02 · 1000g · $2.30/100g

$18.37 · 200g · $9.18/100g