BeanHoard
Want to help support this project? Ko-Fi tips are welcome!

Rabbit Hole Roasters

Rabbit Hole Roasters is a specialty coffee roaster based in Canada. BeanHoard tracks current coffees, new releases, and sold-out listings from Rabbit Hole Roasters.

Top origins
Honduras, Mexico, Guatemala
Common processes
Washed, Natural, washed
New in last 30 days
1 (3.3/mo avg)
Newest arrival
2026-09-26
Latest restock
2026-07-24

2 coffees in stock (36 total) — page 1 of 1

Coffees sold by other shops, not just roaster-direct

Updated

Wadi Mahyad - Women Producers
Canada|Rabbit Hole Roasters

$31.06 · 250g · $12.42/100g

3 sizes
  • 250g — $31.06 ($12.42/100g)
  • 1000g — $122.12 ($12.21/100g)
  • 2000g — $203.30 ($10.17/100g)

Details

Origin
Yemen
Process
Alchemy (natural)
Variety
Yemenia
Wadi Mahyad - Community Lot
Canada|Rabbit Hole Roasters

$29.65 · 250g · $11.86/100g

3 sizes
  • 250g — $29.65 ($11.86/100g)
  • 1000g — $117.18 ($11.72/100g)
  • 2000g — $201.19 ($10.06/100g)

Details

Origin
Yemen
Process
Natural
Variety
Yemenia