
Roseline Coffee
$24.00340gIn Stock
Honduras Joel Guzman
Honduras Joel Guzman is a Honduras coffee from Roseline Coffee.
In stock since:
Details
- Origin
- Honduras
- Producer
- Joel Guzman
Available Sizes▾
- 340g — $24.00 ($7.06/100g)
- 907g — $53.00 ($5.84/100g)
- 2267g — $123.00 ($5.43/100g)

Honduras Joel Guzman
Honduras Joel Guzman is a Honduras coffee from Roseline Coffee.
$24.00340g$7.06/100gIn Stock
In stock since:
Details
- Origin
- Honduras
- Producer
- Joel Guzman
Available Sizes
- 340g — $24.00 ($7.06/100g)
- 907g — $53.00 ($5.84/100g)
- 2267g — $123.00 ($5.43/100g)
Similar coffees to this Honduras

Honduras COMSA Marcala
Marcala, La Paz, Honduras Washed
Red Rooster Coffee
$21.25

Finca Las Botijas
Comayagua, Honduras Washed Pacamara
Blanchard's Coffee
$21.74

Misael Ochoa
Honduras Washed Bourbon
CoolBeans
$14.00

Café Finca Elizabeth Parainema Washed Bio
Honduras Washed
Terres de Café
$27.19




