
Roseline Coffee
$20.00340gIn Stock
Catapult
Catapult is a specialty coffee from Roseline Coffee.
In stock 30+ days
Available Sizes▾
- 340g — $20.00 ($5.88/100g)
- 907g — $48.00 ($5.29/100g)
- 2267g — $115.00 ($5.07/100g)

Catapult
Catapult is a specialty coffee from Roseline Coffee.
$20.00340g$5.88/100gIn Stock
In stock 30+ days
Available Sizes
- 340g — $20.00 ($5.88/100g)
- 907g — $48.00 ($5.29/100g)
- 2267g — $115.00 ($5.07/100g)
Similar coffees across all roasters

Rosedale Espresso
Blanchard's Coffee
$16.33

Blanchard’s Blend
Blanchard's Coffee
$15.23

Pétalo Solar
Three Marks Coffee
$18.77

Beartrap Espresso
Blanchard's Coffee
$16.33

Imaginary Collective
Methodical Coffee
$18.00

Basecamp
Blanchard's Coffee
$15.23







