
Roseline Coffee
$25.00340gIn Stock
Ethiopia Bench Maji
Ethiopia Bench Maji is a Ethiopia coffee from Roseline Coffee.
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Ethiopia
- Producer
- Bench Maji
Available Sizes▾
- 340g — $25.00 ($7.35/100g)
- 907g — $54.00 ($5.95/100g)
- 2267g — $124.00 ($5.47/100g)

Ethiopia Bench Maji
Ethiopia Bench Maji is a Ethiopia coffee from Roseline Coffee.
$25.00340g$7.35/100gIn Stock
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Ethiopia
- Producer
- Bench Maji
Available Sizes
- 340g — $25.00 ($7.35/100g)
- 907g — $54.00 ($5.95/100g)
- 2267g — $124.00 ($5.47/100g)
Similar coffees to this Ethiopia

GRACE - Ethiopia
Ethiopia
Dark Arts Coffee
$12.00

Ethiopia | Danche
Ethiopia Washed Ethiopian Landrace
ILSE
$25.00

Gedeb Danche - Ethiopia - Natural
Ethiopia Natural
Sorellina Coffee
$22.00

BLUE MUSHROOM - Ethiopia
Ethiopia
Dark Arts Coffee
$12.00

Agaro
Jimma Zone, Oromia, Ethiopia
Passenger
$19.80

Ethiopia | Chelbesa One
Ethiopia Washed Ethiopian Landrace
ILSE
$25.00





