
Runty Roaster
Kostaryka Hacienda Sonora Natural
Kostaryka Hacienda Sonora Natural is a Kostaryka — Hacienda Sonora, Natural, Victoria 14 coffee from Runty Roaster.
In stock since:
Details
- Origin
- Kostaryka — Hacienda Sonora
- Process
- Natural
- Variety
- Victoria 14
- Producer
- Alberto & Diego Guardia
Available Sizes▾
- 250g — $22.90 ($9.16/100g)
- 1000g — $88.46 ($8.85/100g)

Kostaryka Hacienda Sonora Natural
Kostaryka Hacienda Sonora Natural is a Kostaryka — Hacienda Sonora, Natural, Victoria 14 coffee from Runty Roaster.
In stock since:
Details
- Origin
- Kostaryka — Hacienda Sonora
- Process
- Natural
- Variety
- Victoria 14
- Producer
- Alberto & Diego Guardia
Available Sizes
- 250g — $22.90 ($9.16/100g)
- 1000g — $88.46 ($8.85/100g)
Similar coffees to this Kostaryka — Hacienda Sonora Natural Victoria 14

KOSTARYKA SENEL CAMPOS – natural – 250g
Brunca, Costa Rica natural Catigua
Kafar
$23.16

KOSTARYKA SENEL CAMPOS – natural – 1kg
Brunca, Costa Rica natural Catigua
Kafar
$88.72

Kawa Ziarnista Specialty – HONDURAS JAVIER FERNANDEZ – Natural – 1000g
Honduras Natural
Kafar
$82.22

Aquiares – Esperanza
Costa Rica Natural Esperanza
Sweven Coffee
$19.89

Volcan Azul: Caturra
West Valley, Costa Rica Natural Caturra
Eight Ounce Coffee
$25.99
Description
Kraj: Kostaryka Region: Hacienda Sonora Producent: Alberto & Diego Guardia Wysokość: 1300 Kultywar: Victoria 14 Obróbka: Natural Importer: 88Graines Opis: Hacienda Sonora to na kawowym rynku już klasa. Sam ich kawy kojarzę od samego początku swojej przygody. Diego nawet miałem okazję poznać osobiście! Robią naprawdę dobrą robotę. Mam nadzieję, że udało nam się to przy wypalaniu zachować. W kubkach obiecujemy sporo berry-like (dla nas malinowa bomba), sporo kwasowości, czarna herbata, i lekko tropikalna. Hot stuff!
About Runty Roaster
- Location
- Lower Silesian Voivodeship, Poland
- Region
- Europe
- Currency
- PLN
More from Runty Roaster

Rwanda Cyato Natural
$18.73

Burundi Gihere Natural
$19.25

Mexico Esmeralda myta
$12.75

Kolumbia Nestor Lasso Myta 250g
$33.82

Ekwador Pablo Ponce Anaerobic Myta
$23.94

Brazylia Dark Roast
$10.15