
Sump Coffee
Melting Darkness // Dark Roast
Melting Darkness // Dark Roast is a Colombia coffee from Sump Coffee.
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Colombia
- Producer
- Melting Darkness
Available Sizes▾
- 340g — $20.00 ($5.88/100g)
- 907g — $48.00 ($5.29/100g)
- 2267g — $120.00 ($5.29/100g)

Melting Darkness // Dark Roast
Melting Darkness // Dark Roast is a Colombia coffee from Sump Coffee.
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Colombia
- Producer
- Melting Darkness
Available Sizes
- 340g — $20.00 ($5.88/100g)
- 907g — $48.00 ($5.29/100g)
- 2267g — $120.00 ($5.29/100g)
Similar coffees to this Colombia

Colombia | El Tanque | Dark Roast | Natural Process
Colombia Natural
Coffee Bros.
$12.89

The Shadow
Huila, Colombia Washed – Clean and Bold Colombia – Known for its robust, balanced flavor
Modcup Coffee
$22.50

MOTHER TONGUE - Colombia
Colombia
Dark Arts Coffee
$10.00
![Fairfield Dark [Dark Roast]](https://kurasu.kyoto/cdn/shop/files/image_Beans_Single_Fairfield-Dark_1024x1024.jpg?v=1779257290)
Fairfield Dark [Dark Roast]
Serrania del Perija, Santander, Colombia Washed Castillo, Typica, Caturra, Colombia
Kurasu
$20.90

SPACE FLOWER - Colombia
Colombia
Dark Arts Coffee
$16.00

Colombia Yacuanquer*
Colombia
Roseline Coffee
$0.00
Description
This coffee is a single origin Colombia dark roast coffee.















