
Wonderstate Coffee
Organic Flyway
Organic Flyway is a Peru, Ethiopia coffee from Wonderstate Coffee.
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Peru, Ethiopia
- Producer
- CODECH Cooperative
Available Sizes▾
- 297g — $20.00 ($6.73/100g)
- 680g — $39.00 ($5.74/100g)
- 2267g — $115.00 ($5.07/100g)

Organic Flyway
Organic Flyway is a Peru, Ethiopia coffee from Wonderstate Coffee.
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Peru, Ethiopia
- Producer
- CODECH Cooperative
Available Sizes
- 297g — $20.00 ($6.73/100g)
- 680g — $39.00 ($5.74/100g)
- 2267g — $115.00 ($5.07/100g)
Similar coffees across all roasters

Foundation Espresso
Cajamarca, Peru Washed Catimor/Typica/Pache
Eight Ounce Coffee
$11.99

Organic Espresso
Klatch Coffee
$21.95

Coffee Organic Expresso
Ethiopia, Honduras, Brazil Natural Blend
Terres de Café
$14.68

Organic Black Cat Espresso
Ethiopia, Mexico
Intelligentsia Coffee
$18.50

Way Out Blend Organic
Brazil & Colombia Washed
Steady State Roasting
$20.00

Peru Espresso
Peru - Cajamarca Washed Mundo Novo, Bourbon, Caturra, Catimor
HAYB
$8.60
Description
Notes of Dried Cherry, Citrus & Caramel Transcend taste horizons with this cafe favorite. For a fresh take on espresso, or any way you like it. Producer: CODECH Cooperative
About Wonderstate Coffee
- Location
- Wisconsin, United States
- Region
- North America












