BeanHoard
Want to help support this project? Ko-Fi tips are welcome!
Organic Harvest
USA|Wonderstate Coffee

Wonderstate Coffee

$20.00297gIn Stock

Organic Harvest

Organic Harvest is a specialty coffee from Wonderstate Coffee.

In stock 30+ days

Buy from Wonderstate Coffee

Details

Producer
CODECH & Triunfo Verde Cooperatives
Available Sizes▾
  • 297g — $20.00 ($6.73/100g)
  • 680g — $39.00 ($5.74/100g)
  • 2267g — $115.00 ($5.07/100g)

Description

Notes of Yellow Apple, Milk Chocolate & Baking Spices A comforting, cozy and inviting cup with juicy tones of yellow apple, followed by milk chocolate and a finish of autumnal baking spices. Producer: CODECH & Triunfo Verde Cooperatives

About Wonderstate Coffee

Location
Wisconsin, United States
Region
North America
Visit Wonderstate Coffee →