BeanHoard
Want to help support this project? Ko-Fi tips are welcome!
Endless Summer - Classic Espresso
Germany|19 Grams

19 Grams

$13.00250gIn Stock

Endless Summer - Classic Espresso

Endless Summer - Classic Espresso is a Kolumbien, Washed, Typica, Caturra, Bourbon coffee from 19 Grams.

In stock 30+ days

Buy from 19 Grams

Details

Origin
Kolumbien
Process
Washed
Variety
Typica, Caturra, Bourbon
Producer
verschiedene Produzenten
Available Sizes▾
  • 250g — $13.00 ($5.20/100g)
  • 1000g — $45.00 ($4.50/100g)
  • 3000g — $125.00 ($4.17/100g)

Description

origin: Kolumbien variety: Typica, Caturra, Bourbon process: Washed producer: verschiedene Produzenten

About 19 Grams

Location
Berlin, Germany
Region
Europe
Visit 19 Grams →