
Archers Coffee
Costa Rica - Hacienda Copey Itadaki Geisha Honey Lot 182
Costa Rica - Hacienda Copey Itadaki Geisha Honey Lot 182 is a San Jose, Copey District, Honey, Geisha coffee from Archers Coffee.
In stock 30+ days
Available Sizes▾
- 100g — $40.84 ($40.84/100g)
- 200g — $77.60 ($38.80/100g)
- 1000g — $351.26 ($35.13/100g)

Costa Rica - Hacienda Copey Itadaki Geisha Honey Lot 182
Costa Rica - Hacienda Copey Itadaki Geisha Honey Lot 182 is a San Jose, Copey District, Honey, Geisha coffee from Archers Coffee.
In stock 30+ days
Available Sizes
- 100g — $40.84 ($40.84/100g)
- 200g — $77.60 ($38.80/100g)
- 1000g — $351.26 ($35.13/100g)
Similar coffees to this San Jose, Copey District Honey Geisha

Costa Rica, Labrador Gesha
Labrador Gesha, Costa Rica Red Honey Gesha
Kiss the Hippo Coffee
$38.00

Monte Alto - Honey Geisha Tarrazú (Costa Rica)
Costa Rica Honey Geisha
Nostos Coffee
$35.81
![Panama — Lerida [Geisha Honey 832] - 100g](https://149820943.cdn6.editmysite.com/uploads/1/4/9/8/149820943/SMJOKST4ARUHPZMKXEEWFLBY.jpeg)
Panama — Lerida [Geisha Honey 832] - 100g
Boquete, Panama Honey Geisha
Ondo Coffee
$41.00

UN083 - Altieri Chombi 120226, Honey Geisha
Panama Honey Geisha
Special Guests Coffee
$83.56
Description
Producer: Hacienda Copey Farm: Finca Hacienda Copey Location: San Jose, Copey District Variety: Geisha Process: Honey Altitude: 1,840 - 2,195 masl Fermentation ▪▪▫▫▫ Sweetness ▪▪▪▪▫ Acidity ▪▪▪▪▫ Roast ▪▪▫▫▫
More from Archers Coffee

Ethiopia - Elto - Elora Station River Flow Washed WRF8
$22.33

Ethiopia - Elto - Elora Station Cold Ferment Natural CF8
$22.33

Ethiopia - Oboleyan Coffee Hambela Benti Nenka - Classic Natural Lot 2
$8.71

Ethiopia - Elto - Elora Station River Flow Natural RF10
$22.33

Ethiopia - Daye Bensa Rumudamo DFW Archers Lot
$14.16

Panama - Lerida Coffee Esplendorosa Estate Geisha Natural Lot 0690
$36.76