
Nostos Coffee
Monte Alto - Honey Geisha Tarrazú (Costa Rica)
Monte Alto - Honey Geisha Tarrazú (Costa Rica) is a Costa Rica, Honey, Geisha coffee from Nostos Coffee.
In stock since:
Details
- Origin
- Costa Rica
- Process
- Honey
- Variety
- Geisha
- Producer
- Monte Alto
Available Sizes▾
- 200g — $37.14 ($18.57/100g)
- 1000g — $135.29 ($13.53/100g)

Monte Alto - Honey Geisha Tarrazú (Costa Rica)
Monte Alto - Honey Geisha Tarrazú (Costa Rica) is a Costa Rica, Honey, Geisha coffee from Nostos Coffee.
In stock since:
Details
- Origin
- Costa Rica
- Process
- Honey
- Variety
- Geisha
- Producer
- Monte Alto
Available Sizes
- 200g — $37.14 ($18.57/100g)
- 1000g — $135.29 ($13.53/100g)
Similar coffees to this Costa Rica Honey Geisha

Don Eli Miramar (Geisha) Tarrazú Costa Rica
Montero Family, Costa Rica Honey Geisha
Hai Coffee Roaster
$17.58

Costa Rica Don Eli
Costa Rica - Tarrazu Honey Reposado Geisha
Leaves Coffee Roasters
$0.25

Costa Rica - Hacienda Copey Itadaki Geisha Lot 111
San Jose, Tarrazu District Honey Anaerobic Geisha
Archers Coffee
$73.52

Costa Rica - Hacienda Copey Itadaki Geisha Honey Lot 182
San Jose, Copey District Honey Geisha
Archers Coffee
$77.60

Coffee Altos de Bijao Geisha
Colombia - Santander / Altos Del Bijao Estate Honey process anaerobic 36 heures Geisha
Terres de Café
$36.41
More from Nostos Coffee

Sugarcane Decaf (Colombia)
$26.53

COMSA - Café Orgánico Marcala S.A. (Honduras)
$25.20

Valle Alto Geisha - Agricultural Cooperative (Peru)
$27.85

Finca El Meridiano - Mario Hervas - Washed Typica Mejorado (Ecuador)
$29.18

Nano Challa Co-Operative - Jimma (Ethiopia)
$22.55

El Diviso - Nestor Lasso - Ombligon (Colombia)
$47.75