BeanHoard
Want to help support this project? Ko-Fi tips are welcome!
Montesol (Marsellesa), Nicaragua
Spain|Atmans Coffee

Atmans Coffee

$15.93250gIn Stock

Montesol (Marsellesa), Nicaragua

Montesol (Marsellesa), Nicaragua is a Nicaragua, Lavado, Marsellesa coffee from Atmans Coffee.

In stock since:

Buy from Atmans Coffee

Details

Origin
Nicaragua
Process
Lavado
Variety
Marsellesa
Producer
Familia Rosales Mejía
Available Sizes▾
  • 250g — $15.93 ($6.37/100g)
  • 1000g — $54.61 ($5.46/100g)
  • 2000g — $106.95 ($5.35/100g)

Description

Chocolate, melocotón, sandía, fresa

About Atmans Coffee

Location
Barcelona, Spain
Region
Europe
Currency
EUR
Visit Atmans Coffee →