BeanHoard
Want to help support this project? Ko-Fi tips are welcome!
Negele Gorbitu, Ethiopia
Spain|Atmans Coffee

Atmans Coffee

$23.89250gIn Stock

Negele Gorbitu, Ethiopia

Negele Gorbitu, Ethiopia is a Ethiopia, Anaerobic Natural, Kumie, Diga, Wilsho coffee from Atmans Coffee.

In stock since:

Buy from Atmans Coffee

Details

Origin
Ethiopia
Process
Anaerobic Natural
Variety
Kumie, Diga, Wilsho
Producer
Tracon
Available Sizes▾
  • 250g — $23.89 ($9.56/100g)
  • 500g — $45.51 ($9.10/100g)
  • 1000g — $88.75 ($8.87/100g)

Similar coffees to this Ethiopia Anaerobic Natural Kumie, Diga, Wilsho

Description

Vinoso, manzana, frutas tropicales, limoncillo

About Atmans Coffee

Location
Barcelona, Spain
Region
Europe
Currency
EUR
Visit Atmans Coffee →