
Atmans Coffee
$23.89250gIn Stock
Giku (Honey), Burundi
Giku (Honey), Burundi is a Burundi, Honey, Red Bourbon coffee from Atmans Coffee.
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Burundi
- Process
- Honey
- Variety
- Red Bourbon
- Producer
- Long Miles
Available Sizes▾
- 250g — $23.89 ($9.56/100g)
- 500g — $44.37 ($8.87/100g)
- 1000g — $86.47 ($8.65/100g)

Giku (Honey), Burundi
Giku (Honey), Burundi is a Burundi, Honey, Red Bourbon coffee from Atmans Coffee.
$23.89250g$9.56/100gIn Stock
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Burundi
- Process
- Honey
- Variety
- Red Bourbon
- Producer
- Long Miles
Available Sizes
- 250g — $23.89 ($9.56/100g)
- 500g — $44.37 ($8.87/100g)
- 1000g — $86.47 ($8.65/100g)
Similar coffees to this Burundi Honey Red Bourbon
Description
Floral, bayas, chocolate, melocotón
More from Atmans Coffee

Negele Gorbitu, Ethiopia
$23.89

Kiamutuira, Kenya
$20.48

Paraiso 92 (Pink Bourbon), Colombia
$14.79

La Macarena (Yellow Typica), Colombia
$14.79

Montesol (Marsellesa), Nicaragua
$15.93

Montesol (Catuai), Nicaragua
$15.93

