
Atmans Coffee
Mutitu, Kenya
Mutitu, Kenya is a Kenya, Washed, SL28, SL34, Batián coffee from Atmans Coffee.
In stock 30+ days
Available Sizes▾
- 250g — $21.62 ($8.65/100g)
- 1000g — $76.23 ($7.62/100g)
- 2000g — $150.19 ($7.51/100g)

Mutitu, Kenya
Mutitu, Kenya is a Kenya, Washed, SL28, SL34, Batián coffee from Atmans Coffee.
In stock 30+ days
Available Sizes
- 250g — $21.62 ($8.65/100g)
- 1000g — $76.23 ($7.62/100g)
- 2000g — $150.19 ($7.51/100g)
Similar coffees to this Kenya Washed SL28, SL34, Batián

KAMOINI FACTORY / KENYA / WASHED / SL28 & SL34
KENYA WASHED SL28 & SL34
Ordinary Coffee Roasters
$18.24

Kamathura
Kenya, Embu, Nyeri Washed SL-28, SL-34, BATIAN, RIURI LL
Ex Animo Coffee
$18.38

Gachatha
Kenya, Nyeri Washed SL28, SL34, Ruiru 11, Batian
Tim Wendelboe
$20.00

KENYA | Muthunzuuni AA
Machakos, Kenya washed SL-28, Ruiru 11, Batian
Nemesis Coffee
$18.38

Kivanga
Kenya, Embu County Washed SL-28, SL-34
Ex Animo Coffee
$19.09

Kenya, Tekangu
Kenya, Karatina, Nyeri, Kenya Washed SL 28, SL 34
Methodical Coffee
$34.75
Description
Frambuesa, melocotón, miel, piel de naranja
More from Atmans Coffee

Negele Gorbitu, Ethiopia
$23.89

Kiamutuira, Kenya
$20.48

Paraiso 92 (Pink Bourbon), Colombia
$14.79

La Macarena (Yellow Typica), Colombia
$14.79

Montesol (Marsellesa), Nicaragua
$15.93

Montesol (Catuai), Nicaragua
$15.93




