
Bonanza Coffee
Gogogu Decaf
Gogogu Decaf is a Ethiopia, Natural, Kurume coffee from Bonanza Coffee.
In stock 30+ days
Available Sizes▾
- 250g — $21.50 ($8.60/100g)
- 1000g — $73.39 ($7.34/100g)

Gogogu Decaf
Gogogu Decaf is a Ethiopia, Natural, Kurume coffee from Bonanza Coffee.
In stock 30+ days
Available Sizes
- 250g — $21.50 ($8.60/100g)
- 1000g — $73.39 ($7.34/100g)
Similar coffees to this Ethiopia Natural Kurume

DECAF Ethiopia Guji Uraga Siko Natural
Ethiopia - Guji Uraga Siko Natural Swiss Water Decafed Dega, Kurume
Momos Coffee
$14.00

kebede wako
Äthiopien, Yirgacheffe Natural Kurume, Wolisho, JARC
Neues Schwarz
$14.71

kebede wako
Äthiopien, Yirgacheffe Natural Kurume, Wolisho, JARC
Neues Schwarz
$14.71

Decaf Ethiopia Natural Suke Quto
Guji Zone Natural
Kuma Coffee
$25.00
![Ethiopia Sidamo Decaf [Medium roast]](https://kurasu.kyoto/cdn/shop/files/image_Beans_Single_Ethiopia-Sidamo-Decaf_2025_e53a5636-c9ec-4cb5-8d62-293d26b800fe_1024x1024.jpg?v=1759571566)
Ethiopia Sidamo Decaf [Medium roast]
Ethiopia
Kurasu
$33.00

Ethiopia Guji Uraga
Ethiopia - Guji Natural 74110
Leaves Coffee Roasters
$11.42
Description
producer: Local Smallholders region: East Guji varietal: Kurume process: Natural











