
Kuma Coffee
Decaf Ethiopia Natural Suke Quto
Decaf Ethiopia Natural Suke Quto is a Guji Zone, Natural coffee from Kuma Coffee.
In stock 30+ days
Available Sizes▾
- 340g — $25.00 ($7.35/100g)
- 1133g — $82.00 ($7.24/100g)
- 2267g — $160.00 ($7.06/100g)

Decaf Ethiopia Natural Suke Quto
Decaf Ethiopia Natural Suke Quto is a Guji Zone, Natural coffee from Kuma Coffee.
In stock 30+ days
Available Sizes
- 340g — $25.00 ($7.35/100g)
- 1133g — $82.00 ($7.24/100g)
- 2267g — $160.00 ($7.06/100g)
Similar coffees to this Guji Zone Natural

Suke Quto Decaf
Guji Zone, Odo Shakisso District Swiss water decaf, Natural Kurume, Welicho, Ethiopian Heirloom
Origin Roasting
$35.08

Suke Quto | Natural | Swiss Water® Decaf | Ethiopia
Shakisso, Guji, Ethiopia Natural Ethiopia Landrace
Frequent Coffee
$20.00

DECAF Ethiopia Guji Uraga Siko Natural
Ethiopia - Guji Uraga Siko Natural Swiss Water Decafed Dega, Kurume
Momos Coffee
$14.00

Decaf Ethiopia Sidamo
Ethiopia Natural, sundried on raised beds
Talking Crow Coffee Roasters
$23.00

Sugarcane Decaf
GUJI, ETHIOPIA Natural, then EA Decaffeination
Black & White
$21.00

Swiss Water (Ethiopia Decaf)
Ethiopia, Oromia, Guji Zone, Sidamo Swiss Water Process Natural Mixed Heirloom
De Mello Coffee
$16.24
Description
Purchased from our friends at Swiss Water's Limited Series, and packaged in Grain Pro for extended enjoyment. We are proud to offer one of the finest decaf programs out there. Region: Guji Zone Elevation: 1800-2000 Masl Farmer: Tesfaye Bekele Process: Natural Notes: Dark Chocolate, Blackberry Jam, Red Apple Harvest: January 2026 Roast: Medium








