
De Mello Coffee
$18.35227gIn Stock
Ethiopia Abdo
Ethiopia Abdo is a Limu, Jimma, Oromia, Ethiopia, Natural, 74110, 74112 coffee from De Mello Coffee.
In stock since:
Details
- Origin
- Limu, Jimma, Oromia, Ethiopia
- Process
- Natural
- Variety
- 74110, 74112
- Producer
- Abdo Abamecha
Available Sizes▾
- 227g — $18.35 ($8.08/100g)
- 2267g — $176.48 ($7.79/100g)

Ethiopia Abdo
Ethiopia Abdo is a Limu, Jimma, Oromia, Ethiopia, Natural, 74110, 74112 coffee from De Mello Coffee.
$18.35227g$8.09/100gIn Stock
In stock since:
Details
- Origin
- Limu, Jimma, Oromia, Ethiopia
- Process
- Natural
- Variety
- 74110, 74112
- Producer
- Abdo Abamecha
Available Sizes
- 227g — $18.35 ($8.08/100g)
- 2267g — $176.48 ($7.79/100g)
Similar coffees to this Limu, Jimma, Oromia, Ethiopia Natural 74110, 74112

Strong Match
Ethiopia, Origins - Natural
Natural 74110 & 74112
Methodical Coffee
$24.72

Strong Match
Ethiopia Hure Natural
Ethiopia - Sidama, Arbegona Natural 74158
Momos Coffee
$16.00

Strong Match
Ethiopia Ardent Guji Natural
Ethiopia Natural Heirloom
Imbibe Coffee Roasters
$17.64

Ethiopia Guji Uraga
Ethiopia - Guji Natural 74110
Leaves Coffee Roasters
$0.08

Gedeb Danche - Ethiopia - Natural
Ethiopia Natural
Sorellina Coffee
$22.00

Ethiopia Kurupe
Ethiopia Anaerobic Natural Heirloom
Imbibe Coffee Roasters
$21.62










