
Hai Coffee Roaster
$14.89200gIn Stock
Doi Tung by Man Thailand (Medium Roast)
Doi Tung by Man Thailand (Medium Roast) is a Doitung Factory, Nan, Thailand, Washed, Red Bourbon coffee from Hai Coffee Roaster.
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Doitung Factory, Nan, Thailand
- Process
- Washed
- Variety
- Red Bourbon
- Producer
- Doi Tung by Man
Available Sizes▾
- 200g — $14.89 ($7.45/100g)
- 500g — $29.79 ($5.96/100g)
- 1000g — $53.62 ($5.36/100g)

Doi Tung by Man Thailand (Medium Roast)
Doi Tung by Man Thailand (Medium Roast) is a Doitung Factory, Nan, Thailand, Washed, Red Bourbon coffee from Hai Coffee Roaster.
$14.89200g$7.45/100gIn Stock
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Doitung Factory, Nan, Thailand
- Process
- Washed
- Variety
- Red Bourbon
- Producer
- Doi Tung by Man
Available Sizes
- 200g — $14.89 ($7.45/100g)
- 500g — $29.79 ($5.96/100g)
- 1000g — $53.62 ($5.36/100g)
Description
Doi Tung by Man Origin: Doitung Factory, Nan, Thailand Varietal: Red Bourbon Process: Washed Taste Reference: Brown Sugar, Milk Chocolate, Lemongrass





