
Hola Coffee
$19.34250gIn Stock
Perú - Familia Guevara
Perú - Familia Guevara is a Perú, lavado, Bourbon coffee from Hola Coffee.
In stock since:
Available Sizes▾
- 250g — $19.34 ($7.74/100g)
- 1000g — $65.99 ($6.60/100g)
- 3000g — $197.98 ($6.60/100g)

Perú - Familia Guevara
Perú - Familia Guevara is a Perú, lavado, Bourbon coffee from Hola Coffee.
$19.34250g$7.74/100gIn Stock
In stock since:
Available Sizes
- 250g — $19.34 ($7.74/100g)
- 1000g — $65.99 ($6.60/100g)
- 3000g — $197.98 ($6.60/100g)
Similar coffees to this Perú lavado Bourbon

Strong Match
Coffee La Margarita - Bourbon Washed
Peru - Ocobamba - Cuzco / La Margarita Washed Bourbon
Terres de Café
$34.02

06PM
Pérou Washed Catura, Catuai, Catimor, Bourbon et Villasarche
Chronic.
$11.42

Peru Familia Guevara (Retail)
Peru Washed Bourbon
Yaggy Road Roasting Co
$65.00

Peru Familia Guevara
Peru Washed Bourbon
Yaggy Road Roasting Co
$75.00
Description
DETALLES TÉCNICOS Origen: Perú Región: Cusco, La Convención, Ocobamba, Tablahuasi Altitud: 1.800 msnm Proceso: lavado Productor: Familia Guevara Cosecha: 2025 Varietal: Bourbon





