
ILSE
Decaf Colombia | Monkaaba
Decaf Colombia | Monkaaba is a Colombia, Sugarcane washed, Field Blend coffee from ILSE.
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Colombia
- Process
- Sugarcane washed
- Variety
- Field Blend
- Producer
- Monkaaba
Available Sizes▾
- 250g — $24.00 ($9.60/100g)
- 907g — $63.00 ($6.94/100g)
- 2267g — $157.00 ($6.92/100g)

Decaf Colombia | Monkaaba
Decaf Colombia | Monkaaba is a Colombia, Sugarcane washed, Field Blend coffee from ILSE.
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Colombia
- Process
- Sugarcane washed
- Variety
- Field Blend
- Producer
- Monkaaba
Available Sizes
- 250g — $24.00 ($9.60/100g)
- 907g — $63.00 ($6.94/100g)
- 2267g — $157.00 ($6.92/100g)
Similar coffees across all roasters

Decaf - entkoffeinierter Kolumbien Filter
Kolumbien Washed Colombia, Castillo, Caturra
19 Grams
$15.00

Tumbaga Sugarcane Decaf
Colombia Washed Caturra
MoonGoat
$22.00

Decaf - entkoffeinierter Kolumbien Espresso
Kolumbien Washed Colombia, Castillo, Caturra
19 Grams
$15.00

Decaf
Colombia
Three Marks Coffee
$18.77

Lomaverde Decaf
Antioquia, Colombia Washed Colombia
Market Lane Coffee
$16.86

Decaf
Riosucio, Caldas, Colombia Washed, EA 'Sugar Cane' Decaffeination Colombia, Caturra, Castillo
Red Bank Coffee Roasters
$15.92
Description
Origin: Colombia Variety: Field Blend Process: Sugarcane washed Producer: Monkaaba












