
Market Lane Coffee
Lomaverde Decaf
Lomaverde Decaf is a Antioquia, Colombia, Washed, Colombia coffee from Market Lane Coffee.
In stock since:
Details
- Origin
- Antioquia, Colombia
- Process
- Washed
- Variety
- Colombia
- Producer
- Echavarría family
Available Sizes▾
- 250g — $16.86 ($6.74/100g)
- 1000g — $49.17 ($4.92/100g)

Lomaverde Decaf
Lomaverde Decaf is a Antioquia, Colombia, Washed, Colombia coffee from Market Lane Coffee.
In stock since:
Details
- Origin
- Antioquia, Colombia
- Process
- Washed
- Variety
- Colombia
- Producer
- Echavarría family
Available Sizes
- 250g — $16.86 ($6.74/100g)
- 1000g — $49.17 ($4.92/100g)
Similar coffees to this Antioquia, Colombia Washed Colombia

Decaf Colombia | Monkaaba
Colombia Sugarcane washed Field Blend
ILSE
$24.00

Decaf - entkoffeinierter Kolumbien Filter
Kolumbien Washed Colombia, Castillo, Caturra
19 Grams
$15.00

Descafeinado Colombia - No molestar ☾
Colombia, Caldas lavado, descafeinado
Hola Coffee
$18.24

Sugarcane Decaf · Colombia · Cocoa & Citrus
Various, Colombia Washed Castillo & Caturra
Shavi Coffee Roasters
$21.00

Decaf - entkoffeinierter Kolumbien Espresso
Kolumbien Washed Colombia, Castillo, Caturra
19 Grams
$15.00

Ravine Decaf
Nariño, Colombia Washed, sugarcane E.A. decaffeination Colombia, Caturra
Parlor Coffee
$21.00
Description
Origin: Antioquia, Colombia Varieties: Colombia Processing Method: Washed Producers: Echavarría family Relationship Length: Since 2016
About Market Lane Coffee
- Location
- Victoria, Australia
- Region
- Asia/Pacific
- Currency
- AUD













