BeanHoard
Want to help support this project? Ko-Fi tips are welcome!
Decaf - entkoffeinierter Kolumbien Espresso
Germany|19 Grams

19 Grams

$15.00250gIn Stock

Decaf - entkoffeinierter Kolumbien Espresso

Decaf - entkoffeinierter Kolumbien Espresso is a Kolumbien, Washed, Colombia, Castillo, Caturra coffee from 19 Grams.

In stock 30+ days

Buy from 19 Grams

Details

Origin
Kolumbien
Process
Washed
Variety
Colombia, Castillo, Caturra
Producer
Kleinstfarmer aus ganz Kolumbien
Available Sizes▾
  • 250g — $15.00 ($6.00/100g)
  • 1000g — $53.00 ($5.30/100g)
  • 3000g — $146.00 ($4.87/100g)

Similar coffees to this Kolumbien Washed Colombia, Castillo, Caturra

Description

origin: Kolumbien variety: Colombia, Castillo, Caturra process: Washed producer: Kleinstfarmer aus ganz Kolumbien

About 19 Grams

Location
Berlin, Germany
Region
Europe
Visit 19 Grams →