BeanHoard
Want to help support this project? Ko-Fi tips are welcome!
DECAF - Colombia Aponte
South Korea|Momos Coffee

Momos Coffee

$14.00200gIn Stock

DECAF - Colombia Aponte

DECAF - Colombia Aponte is a Colombia - Narino, Sugarcane Process, Caturra coffee from Momos Coffee.

In stock since:

Buy from Momos Coffee

Details

Origin
Colombia - Narino
Process
Sugarcane Process
Variety
Caturra
Producer
Various Producers
Available Sizes▾
  • 200g — $14.00 ($7.00/100g)
  • 500g — $30.00 ($6.00/100g)
  • 1000g — $60.00 ($6.00/100g)

Description

Origin: Colombia Region: Narino Producer: Various Producers Altitude: 2,230 m Variety: Caturra Process: Sugarcane Process

About Momos Coffee

Location
South Korea
Region
Asia/Pacific
Visit Momos Coffee →