
Momos Coffee
DECAF - Colombia Aponte
DECAF - Colombia Aponte is a Colombia - Narino, Sugarcane Process, Caturra coffee from Momos Coffee.
In stock since:
Details
- Origin
- Colombia - Narino
- Process
- Sugarcane Process
- Variety
- Caturra
- Producer
- Various Producers
Available Sizes▾
- 200g — $14.00 ($7.00/100g)
- 500g — $30.00 ($6.00/100g)
- 1000g — $60.00 ($6.00/100g)

DECAF - Colombia Aponte
DECAF - Colombia Aponte is a Colombia - Narino, Sugarcane Process, Caturra coffee from Momos Coffee.
In stock since:
Details
- Origin
- Colombia - Narino
- Process
- Sugarcane Process
- Variety
- Caturra
- Producer
- Various Producers
Available Sizes
- 200g — $14.00 ($7.00/100g)
- 500g — $30.00 ($6.00/100g)
- 1000g — $60.00 ($6.00/100g)
Similar coffees to this Colombia - Narino Sugarcane Process Caturra

Aponte
Colombia Honey Caturra
Rozali Coffee
$6.00

Ravine Decaf
Nariño, Colombia Washed, sugarcane E.A. decaffeination Colombia, Caturra
Parlor Coffee
$21.00

Colombia - Condor, Decaf
Piedra Grande, Tolima EA Sugarcane Caturra
Archers Coffee
$17.70

Sugarcane Decaf · Colombia · Cocoa & Citrus
Various, Colombia Washed Castillo & Caturra
Shavi Coffee Roasters
$21.00

Popayán Decaf
Colombia EA Sugar Cane Castillo, Variedad Colombia
Rozali Coffee
$6.00

Colombia / Villamaria Sugarcane Decaf
Colombia Natural Sugarcane Caturra, Colombia, Castillo
NewGround Coffee
$19.89
Description
Origin: Colombia Region: Narino Producer: Various Producers Altitude: 2,230 m Variety: Caturra Process: Sugarcane Process
More from Momos Coffee

Ethiopia Hure Natural
$16.00

Ethiopia Safo Mosto Anaerobic Natural
$13.00

MOMOS COFFEE Specialty Coffee Mix
$12.00

DECAF Ethiopia Guji Uraga Siko Natural
$14.00

Seasonal Blend Autumn ON-GI
$19.00

MOMOS COFFEE Specialty Americano
$6.00

.png?ts=1776775173)

