![Lorenzo Arbildo Ubillus [Geisha]](https://rozalicoffee.com/cdn/shop/files/product_lorenzo-arbildo-ubillus_retail_2026_1024x1024.jpg?v=1776594540)
Rozali Coffee
Lorenzo Arbildo Ubillus [Geisha]
Lorenzo Arbildo Ubillus [Geisha] is a Peru, Washed, Geisha coffee from Rozali Coffee.
In stock 30+ days
Available Sizes▾
- 15g — $6.00 ($40.00/100g)
- 100g — $24.00 ($24.00/100g)
- 1000g — $140.00 ($14.00/100g)
![Lorenzo Arbildo Ubillus [Geisha]](https://rozalicoffee.com/cdn/shop/files/product_lorenzo-arbildo-ubillus_retail_2026_1024x1024.jpg?v=1776594540)
Lorenzo Arbildo Ubillus [Geisha]
Lorenzo Arbildo Ubillus [Geisha] is a Peru, Washed, Geisha coffee from Rozali Coffee.
In stock 30+ days
Available Sizes
- 15g — $6.00 ($40.00/100g)
- 100g — $24.00 ($24.00/100g)
- 1000g — $140.00 ($14.00/100g)
Similar coffees to this Peru Washed Geisha

Lorenzo Arbildo Ubillus / Peru / Washed / Gesha
Peru Washed Gesha
Ordinary Coffee Roasters
$17.07

Peru, Finca Cedruyoc, Geisha, Washed
Peru, Cusco Washed Geisha
MOK
$45.51

José Prudencio Vargas - El Mirante - Geisha Washed - Legends
Peru Washed Geisha
Terres de Café
$41.64

Jimenez Geisha - Peru
Peru, Chirinos, Cajamarca Washed Geisha
Solberg & Hansen
$36.13

Peru, Reserva La Margarita, Geisha, Washed
Peru, Ococambo Washed Geisha
MOK
$42.10

Peru San Ignacio Filter Roast
Peru - El Huabo, San Ignacio, Cajamarca Washed Geisha, Caturra, Pache, Catuai
49th Parallel Coffee Roasters
$20.00
Description
Producer: Lorenzo Arbildo Ubillus Farm: Finca La Naranja Country: Peru Region: Chirinos, Cajamarca Altitude: 1900 m a.s.l. Variety: Geisha Process: Washed
![Hugo Pareja [SL9]](https://rozalicoffee.com/cdn/shop/files/product_hugo-pareja-sl9_200g_1024x1024.jpg?v=1779019863)




![Supriyanto [Laurina]](https://rozalicoffee.com/cdn/shop/files/product_supriyanto-laurina_200g_2026_1024x1024.jpg?v=1786875545)