
Rozali Coffee
$7.0050gIn Stock
Adumu AB
Adumu AB is a Kenya, Washed coffee from Rozali Coffee.
In stock 30+ days
Available Sizes▾
- 50g — $7.00 ($14.00/100g)
- 200g — $21.00 ($10.50/100g)
- 1000g — $94.00 ($9.40/100g)

Adumu AB
Adumu AB is a Kenya, Washed coffee from Rozali Coffee.
$7.0050g$14.00/100gIn Stock
In stock 30+ days
Available Sizes
- 50g — $7.00 ($14.00/100g)
- 200g — $21.00 ($10.50/100g)
- 1000g — $94.00 ($9.40/100g)
Similar coffees to this Kenya Washed

AB Kithungururu
Kenya Washed SL28, SL34 & Ruiru 11
Bonanza Coffee
$21.50

Kenya Kiamugumo AB Washed
Kenya Washed
Luminous Coffee
$24.00

Kenya Karimikui AA Washed
Kenya Washed
Aery Coffee
$18.50

Kenya Karani AA
Kenya Washed SL34 & SL28
Imbibe Coffee Roasters
$20.76

Kamuchege
Kiambu Washed SL28, SL34
Obadiah Coffee Roasters
$24.68

Gicherori
Embu Washed SL28, SL34
Obadiah Coffee Roasters
$24.68
Description
Producer: Smallholder Farmers Farm: Smallholder Farms Country: Kenya Region: Central Kenya Altitude: 1,500-2,000 m a.s.l. Variety: Mixed Process: Washed

![Hugo Pareja [SL9]](https://rozalicoffee.com/cdn/shop/files/product_hugo-pareja-sl9_200g_1024x1024.jpg?v=1779019863)

![Lorenzo Arbildo Ubillus [Geisha]](https://rozalicoffee.com/cdn/shop/files/product_lorenzo-arbildo-ubillus_retail_2026_1024x1024.jpg?v=1776594540)


