BeanHoard
Want to help support this project? Ko-Fi tips are welcome!
Arbegona Rumudamo, Ethiopia Washed Walega
Canada|Subtext Coffee

Subtext Coffee

$21.18250gIn Stock

Arbegona Rumudamo, Ethiopia Washed Walega

Arbegona Rumudamo, Ethiopia Washed Walega is a Washed, Walega coffee from Subtext Coffee.

In stock since:

Buy from Subtext Coffee

Details

Process
Washed
Variety
Walega
Producer
Arbegona Rumudamo
Available Sizes▾
  • 250g — $21.18 ($8.47/100g)
  • 500g — $41.65 ($8.33/100g)
  • 1000g — $64.59 ($6.46/100g)

Description

Order by Sunday at 11:59 pm EST for Wednesday shipment or by Tuesday 11:59 pm EST for Friday shipment.

About Subtext Coffee

Location
Canada
Region
North America
Currency
CAD
Visit Subtext Coffee →